Azerbaycanca İlk Dinsiz Forum

Cesaretli Olun


  Önemli istifade melumatları.. .

  Paylaş

  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 72
  Kayıt tarihi : 25/09/09
  Nerden : Istanbul

  Önemli istifade melumatları.. .

  Yeni mövzu tarafından Admin Bir Ş. Sen. 26, 2009 6:31 pm

  1) Bura her forum kimi,bir mübahise ve paylaşım forumudur.Sadece yazıların olduğu,insanların birbirini görmeden anlaşmağa çalıştığı,bir platformdur.

  2) Buna göre de,öncelikle,hansı mövzu üzerine olursa olsun,fikirlerimizi ifade ederken,diger üzvlerimizi incitmemeye,onları rüsfay etmemeye diqqet gösterek.

  3) Onsuzda,bu foruma üzv olmuş,özünü deist olaraq adlandıran yaxut adlandırmayan her insan,bizim üçün öncelikle,düşünen,soruşan,muhakime eden bir insandır.Buna görede serhedsiz bir saygı çerçivesi,bu forumda hamımızın daha rahat anlaşmasına imkan yaradacagdır.

  4) Üzvlerin paylaşımına menfi şekilde tesir edecek davranış gösteren üzv,xeberdarlıq bele almadan silinecekdir.Sayqısızlığa heç bir zaman icaze vermeyeceyik.

  5) Qapımız her düşünceye,her fikre açıqdır,Deizm,Ateizm,Agnostizm,müqeddesi insan ve mentiqi olan güclü inanclardır çünkü

  6) Forumumuzda qetiyyen ve qetiyyen,hetta qetiyyen qetiyyen ve qetiyyen politik ve siyasi idealogiya mövzuları olmayacaqdır.Eks teqdirde üzvün ip adresi engellener.Ve eyni kompyüterden bir daha foruma qatıla bilmez.Mövzular ise tez zamanda siliner.

  7) Narahat edici özel mesaj alan üzvlerimiz adminle veya moderatorlarla elaqeye geçsinler.Bunu eleyen üzv xeberdarlıq almadan silinecekdir.

  Cool Forumumuza qatılan ve müqavilemizi qebul eden her bir üzv bizim qonağımızdır ve her hansı bir problemlerini dinlemekten ve kömekçi olmaqdan büyük zövg alarıq.. . I love you

   Forum saatı: B.e. Dek. 17, 2018 3:30 am